Enerji Piyasaları Düzenleme Kurulu 2016 yılı için Serbest Tüketici limitini 3.600 kWh olarak belirledi.  Yıllık 3.600 kWh aktif elektrik enerjisi tüketen (ayda ortalama  KDV dahil 120TL) herkes artık Serbest Tüketici olarak kabul ediliyor ve tedarikçi firmasını kendisi seçebiliyor.

Dönemsel olarak değişebilecek ekonomik koşullar ve kullanım miktarlarınız için size en uygun tarife avantajlarıyla ENERGO-PRO’dan hizmet alabilirsiniz. Üretimden size ulaşana kadar her alanda deneyimli ve teknik yeterliliği olan Dünya devi ile çalışmanın kusursuz hizmet avantajlarından yararlanırsınız.

ENERGO-PRO Türkiye ile yapılacak anlaşmayla, elektrik kalitesinde bir değişiklik olmadan elektrik faturanız düşecektir. Tüm dünyada olduğu gibi bütün müşterilerimizi iş ortağı olarak görmekteyiz ve iş ortaklarımızın memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Elektriğinizi ENERGO-PRO’dan temin ederken hiçbir ek maliyet ile karşılaşmazsınız. Elektriğinizi tedrik ederken maliyetinizi düşürüyoruz. Ayrıca memnuniyeti için en iyi hizmeti sunuyoruz. İndirimli elektrik almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.